Afdelingsbestyrelse

Bestyrelsen for Dansk El-Forbund København

Bestyrelsen Dansk El-Forbund København

En ikke helt fuldtallig afdelingsbestyrelse foran Tikøbgade nr. 9

Valgte bestyrelsesmedlemmer

Formand
Lars Bæk
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 29
Mobil: 21 26 88 59
lab@def.dk
Niels Bo Nielsen
Dansk El-Forbund
Tlf. 35 86 50 36
Mobil 40 81 63 36
nbn@def.dk
Lars Kræmer
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 34
Mobil: 23 30 42 18
lak@def.dk 
Jan G LarsenJan G. Larsen
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 38
Mobil: 40 45 63 24
jal@def.dk 
Karen G. Nielsen
Dansk El-Forbund
Tlf. 35 86 50 14
Mobil: 40 81 63 14
kgn@def.dk
René Gorski
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 20
Mobil: 92 43 77 83
reg@def.dk
Niels Bergløv
Dansk El-Forbund
Tlf.: 35 86 50 22
Mobil: 40 45 63 16
nbe@def.dk

Eksterne bestyrelsesmedlemmer

Frank Licht
G4S Security Services A/S
franklicht@mail.dk

 

Ib Hesselholdt
Kemp & Lauritzen
hesselholdt@mail.tele.dk
Frank Jürgensen
Hareskov Electric
fmv9@live.dk
FOTO PÅ VEJ

Morten Ahrendt
Caverion Danmark A/S
m.ahrendt@hotmail.com

 

Søren Mathiasen
Lindpro
dssm@pc.dk
Brian Schrøder
Lindpro
brianschroeder84@gmail.com
Morten Rude
Kemp & Lauritzen
mortenrude@hyldenet.dk
John Møller Sørensen
Banedanmark
johnrype@webspeed.dk
Søren Jensen
Høyrup & Clemmensen
soeren.jensen88@gmail.com

 

Nico Pojan Pedersen
LindproA/S - Glostrup
nico.pojan.pedersen@outlook.dk
 

 

Flemming Henriksen
Kemp & Lauritzen
flhe@kemp.dk

Suppleanter

Johnny Tindø
Bravida
jt@dbmail.dk
Lars Rask Nielsen
DSB SV
rask@youmail.dk
FOTO PÅ VEJDanni Skov Strange
Høyrup og Clemmensen
Danniskov83@hotmail.com
FOTO PÅ VEJ

Jesper Bak Larsen
Københavns lufthavne A/S
j.larsen@cph.dk

 

FOTO PÅ VEJ

Carsten Petersen
EL:CON Glostrup A/S
cp-petersen@webspeed.dk

 

FOTO PÅ VEJ

 

 

Christoffer Vester Hansen
Bravida
installator@hotmail.dk
Per Kokborg
OTIS
per.kokborg@gmail.com